Kartki

Bądź wyjątkowy

Chcesz swoimi życzeniami wyrazić, że ktoś jest dla Ciebie wyjątkowy? Chcesz aby wiedział, że myślałeś o nim już na długo przed jego świętem? Nie dokonasz tego przy pomocy kartki kupionej w biegu przy sklepowej kasie. Kartka taka jest niemal jak świąteczne życzenia w formie rymowanek wysyłanych SMS-em. Otrzymując takie same życzenia od kilku osób obdarowany nie poczuje się raczej kimś wyjątkowym.

Kartki produkowane na masową skalę, które nabyć można w marketach i salonach sieci handlowych straciły swój początkowy, wyjątkowy charakter. Powoli zanikać zaczęła magia życzeń przekazywanych za ich pośrednictwem. Jak temu zapobiec?

Życzenia uszyj na miarę

Aby przywrócić unikalny charakter życzeniom przekazywanym za pośrednictwem kartek wprowadziliśmy do naszej oferty kartki personalizowane. Kartki te projektowane są na zamówienie dla konkretnej osoby z uwzględnieniem informacji, które przekaże nam zamawiający. Kartka personalizowana może zawierać elementy nawiązujące do zainteresowań (np. sport, muzyka, kino), zawodu, stanowiska lub innych cech osoby obdarowywanej. Wręczając taką kartkę sprawisz, że poczuje się ona szczególnie wyróżniona.

Pamiętaj – w cenie bukietu kwiatów otrzymujesz małe dzieło sztuki, które będzie miało unikalny charakter, wykaże twoje zaangażowanie i nie zwiędnie po kilku dniach 🙂 Masz szansę stać się tym jedynym, który nie kupił gotowej wiązanki lub kartki wręczanej codziennie tysiącom innych osób.

I pozostań w pamięci

W przeciwieństwie do innych kartek, które po jakimś czasie trafiają do kosza na śmieci, nasze dzieła traktowane są jak pamiątki, które przechowuje się latami. Obdarowani trzymają je na honorowych miejscach i spoglądają na nie codziennie wspominając osoby, od których je otrzymali.

Zdecydowany?

Zapraszamy do zakupów.